Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Op.Dr.Übeyt AKÇİN
Op.Dr.Übeyt AKÇİN

HASTA YORUMLARI

15.11.2014 tarihinde hayatımın en güzel günlerinden birini yaşadım sağlıklı bir kız çocuğum oldu. 9 ay boyunca Übeyt Hoca tarafından hamileliğim kontrol edildi ve sıkıntısız bir şekilde çocuğumu kucağıma aldım. Übeyt Hoca ailemizde ki ikinci doğumu yaptırmış oldu gerçekten kelimelerle anlatılacak bir durum söz konusu değil. Uzmanlık alanını tavsiye edecek kişiler bizler değiliz belki ama daha iyisini ne duydum nede tecrübe ettik ailemiz olarak. Hocam çok teşekkürler 9 ay boyunca göstermiş olduğunu ilgi ve alaka için.

Didem AKŞAHİN

Sevgili doktorumuz Übeyt Bey ile tanışmamız sayesinde gebeliğim çok rahat geçmeye başladı. Kendisinin eğitimine, bilgisine güvenimiz sonsuz. Bir gebe olarak "tedirgin olmadan doktora gitmek" kavramını doktorumuzla yaşadık.Tüm akademik kariyerinin yanı sıra insani tavırları ve güleç yüzü, hiçbir detayı atlamadan sizi bilgilendirmesi kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. İyi ki varsınız Hocam..

Serap Hanım

Gebelik takiplerim sırasında 3 aylık kontrolümde bebeğimde yarık dudak oldugunu tespit etti.Ben bir çok doktora daha gittim damağında yarık olduğu bebeğimin yasamayacağını söyledi.Tekrardan Dr.Übeyt beyin özel muayenehanesine gittik.Bebeğimde sadece yarık dudak oldugu damağının sağlam olduğu ve sağıklı bir çocuk olduğunu soyledi.Bizde doktorumuza son derece guvendigimiz icin gebeligime devam karari aldim.Iki gün once degerli ve yuksek tecrube sahibi OP.DR.ÜBEYT AKCİN tarafindan gerceklestirilen normal dogumla bebeğimizi kucağımıza aldik.Doktorumuzun dediklerinin aynisi cıkti cok şükür ki diğer kisileri dinleyip bebeğimizi sonlandirmadik.Iyiki varsin iyiki Malatyadasin.Bu yorumu okuyan anne adaylari riskli gördüğünüz tüm gebe hastalariniza Übeyt beyi tavsiye edin......

Aysel Hanım

Übeyt hocamla ilk görüşmemizdi...bizim açımızdan çok olumlu ve samimi bir görüşme oldu... Hocamıza ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz...

Filiz Hanım

Değerli Doktorumun sayesinde uzun yıllar beklediğimiz bebeğimizi kucağımıza aldık.Sadece doktor değil bence manevi kuvvetide yüksek ilim sahıbı bır insan nedenmı 10 yıldır cocugumuz olmuyodu ıkı kez tüp bebek yaptırdık yne olmadı.Übeyt hocayı tavsıye ettiler tüm muayene ve tetkıklerımıze baktı eşim böbrek üstü bezınde hormon fazlalığı tespit etti mercımek kadar bır ılaç verdı önce hıç ınanamadım açıkçası ama 3 ayda eşimin gebe olduğunu öğrendik.Şu anda 3 aylık kızım ne denılırkı bu hocamıza.10 tl lık ılaçla gebelik oldu.Malatya için büyük bir şanssınz siz hocam.Allah razı olsun...

Neşe Hanım

iki yıldır çocuk sahibi olmak istiyoruz.kasım ayı gibi übeyd bey le tanıştık.rahim filmi spermograf ultrason gerekli bütün tetkikler yapıldı ve bi sıkıntı olmadığı görüldü.doktor bey in verdiği ek süre sonunda tekrar hamile kalamayınca aşılama yapmayı önerdi.ve ilk aşılama sonucu anne olacağımı öğrendim.doğrusu çok ümidim yoktu.çok rahat insanı germeyen babacan tavırlı biri.hiç çekinmiyorsunuz.çok işinin ehli olduğuna gerçekten inandım..malatya için çok büyük bi şans olduğunu düşünüyorum ve tüm arkadaşlarma tavsiye ettim.eğer bi sıkıntı varsa ya da iyi bi hamilelilk geçirilmek isteniyorsa vakit kaybetmeden gidin..çook teşekkürler doktor bey bir kez daha.

Pınar Hanım

Kendisini bu kadar yetiştirmiş bir doktor olması bizler için büyük şans.6 defa farklı kadın doğum doktorlarına gittim tek seferde Übeyt bey tanımızı koydu ve tedavimizi uyguladı.Herşey için teşekkür ederiz saygılar.

Cemre Hanım

Dr. Übeyt bey'in çok uzun yıllardır hastasıyım. Kendisi aynı zamanda kızımın doğum doktoru olup, gebeliğim dönemindeki yakın ilgi ve alakası için kendisine sonsuz teşekkür ederim. Bundan sonraki kısmetse doğum içinde kendisinden başkasını düşünemiyorum. Tüm çevrem sizi konuşuyor iyi ki varsınız... Tekrar teşekkür ederim.

Halise Hanım

Übeyt bey ile tanışmadan önce bir çok doktora gittik ama sonuç alamamıştık. Übeyt beyi çok tavsiye ettiler ve malatyaya gitmeye karar verdik. Übeyt bey sayesinde ikiz kızlarımız oldu, çok teşekkür ederiz kendisine. Onun sayesinde iki kız evladımız oldu bize yaşattıkları bu ise kim bilir kaç tane çocuk Übeyt bey sayesinde dünyaya gelmiştir. İyiki varsınız Übeyt bey.

.

Ayşe Hanım

Hocama sonsuz teşekkür ederiz. Eşimle birlikte gittik, düşük tehlikesi üst safhada olan eşimin durumunu kontrol altında tutarak düzeltti. Şuan sorunsuz şekilde 6. ayına girdi eşim . Çok teşekkür ederiz Übeyt beye.

Mert Bey

Doktorum çok ilgili ve işinin ehli bir doktordur .Biz çok memnun kaldık kendisinden .Allah razı olsun .Herkese de böyle doktor nasip etsin gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Serap Hanım

Hastaları dikkatli dinliyor ve hastalarını önemsiyor,herşeyi rahatlıkla konuşabildim.Tedavim devam ediyor şuanda ve kendimi çok iyi hissediyorum. Kardeşimle konuşur gibi rahat konuştu benimle. Bütün tanıdıklarıma tavsiye ettim daha şimdiden..

Semra Hanım

Hocamız Problemi net biçimde açıkladı,sorunumuzu çözdü,yakından ilgilendi . Hocamızın teşhis ve tedavi yaklaşımından memnun kaldık.Çok teşekkür ederiz kendisine.

Fergül Hanım

Tavsiye üzerine gittim.İşini çok iyi yapan bir doktor.En başta en kısa zamanda doğru tehşisi koyuyor.Hastasına yaklaşımı çok iyi. Şikayetimi anlattığımda beni en iyi şekilde bilgilendirdi ve en önemlisi rahatlattı. Buradan kendisine çok teşekkür ediyorum.

Merve Hanım

Übeyt beyin bir gazetede yazısını okumuştum.Oradan aklımda kalmış daha sonra rahatsızlandığımda internet üzerinden araştırdım ve gittim. En önemlisi çok temiz bir odada çalışılıyor yaklaşımı ve uyguladığı tedavi en iyi şekilde ve hızlı sonuçlandı.

Kardelen Hanım

Değerli doktorumuz Übeyt Akçin bebeğimizin dünyaya gelmesinde oldukça önemli bir tedaviyi başarıyla sağladı.Kendısıne her zaman minnettar kalacağız....

Murat Beyt

Malatyanın en iyi doktoru sayesinde çok güzel bir kız çocuğu dünyaya getirdim.Bizimle çok ilgilendi hocamiz.Suan Antakyadayiz ve kara kara düşünüyoruz hocamiz gibi bir doktor nasıl buluruz diye.hocam çok teşekkür ediyoruz.

Hacer Hanım

Gercekten Malatyanın sahip olabileceği en mükemmel doktordur. Onu tarife kelimeler yetmez.Önce Allahın sonra onun sayesinde dünyanın en mükemmel hazinesine sahip oldum. Herkese tavsiye ederim.

Tülay Çakıl

Hekimime çok güveniyorum.Bence bu derece hassas bir donemde(gebelik donemi) en önemli sey  hiçbir konuda yanılmayan,yanıltmayan doktorum sayesinde 10 numara bir hamilelik dönemi geçirdim.Tüm bayanlara tavsiye ederim.Nezdinizde, eğer okuyorsa kendisine tesekkürlerimi sunarım.

Burcu Çavuşoğlu

13 yıldan sonra bebek sahibi olduk.Yapılan hiçbir tedavimiz sonuç vermiyordu önce Allah sonra Übeyt Akçin sayesinde anne baba olma duygusunu tattık,hemde çok kısa bir zamanda.Kadın hastalıkları için özellikle bebek sahibi olmak isteyen çiftlere önerebilinecek tek Dr.bence Übeyt Akçindir.

Belkıs Kaya

Übeyt hoca mükemmel bir doktor ona ne söylesem az gelir allahın izniyle hocamın sayesinde 11 yıl sonra anne oldum ne kadar teşekkür etsem azdır rabbim hocama hayırlı sağlıklı uzuuuuuun bi ömür nasip etsin umutsuz yüreklere umut saçsın abuk sabuk yerlerde zaman kaybetmeden übeyt hocaya gidin işin piri anne olmak okadar güzelki tarifi yok anlatamam hocama minnet borçluyum on sene gezdim doktor doktor bir tek hocam bi şeyiniz yok çocuğun olur dedi 15 gün tedavi gördüm aşılama yöntemiyle 14 gün sonra hamile olduğumu öğrendim şimdi bir kızçem var dünyalar benim darısı tüm bebek hasreti çekenlere hocamı rabbim nazarlardan kaza ve belalardan korusun inşallah allaha emanet

Safiye Alkan

Doktorluğu ve insanlığı ile adam gibi adam

Fatih Doğan

Malatya için büyük bir şans sorun yaşayan bütün bayanlara ubeyt beyi öneririm.işinin ehli ve gerçekten uzman.etraftaki doktorlarda vakit kaybetmeden ubeyt beye gidin derim zaten diğerleri vakit kaybına neden oluyor ubeyt bey durum neyse bir defada ortaya koyabilecek bir doktor.

Ayşe Yeşim Tezer

Ubeyt akçin çok başarılı bir hekim ilk önce allahın sonra Hocamın sayesinde hayallerime kavustum allah ondan razi olsun iyiki de malatya da iyiki de gitmişim iyiki varsınız hocam cook tesekkur ederim bütün arkadaşlarıma sizi tavsiye ediyorum harika bir doktor allahım gücünüzü kuvettinizi artirsin

Nida Özmansur Güloz

bundan bir yıl öncesinde geçirmiş olduğum kimyasal gebeliği 5 tane doktor gezmeme rağmen hiç biri teşhis edemedi.teşhiş edemedikleri gibi yanlış bilgilerle dış gebelik tanısı koydular 3 ay boyunca kabus yaşadım .birde o yetmezmiş gibi artık erken menepoza giriceğim söylendi enson.taki Übeyt hocamla görüşünye kadar bu teşhişlerin hiç birinin gerçeği yansıtmadığını öğrendim.şimdi hiçbir tedavi gerek duyulmadan kendiliğinden gebe kalabildim Allah herkesin yolunu Übeyt hocam gibi bilgili ve tam donanımlı insanlar la kesiştirsin.Übeyt Hocama ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

nisa sarı